Obj.číslo: 20391
Značka: Tangle Teezer
GTIN (EAN): 5060173378356
Dostupnost: ihned k odběru
Typ: pro velké línání
Díky kartáči Pet Teezer De-Shedding & Dog Grooming Brush bude srst pejska krásně lesklá a čistá. Je totiž skvělým pomocníkem pro vyčesávání všech ras a typů srstí, zejména pak dvojité srsti. Kartáč má dvoustupňový systém štětin. Delší štětiny jemně odstraní nežádoucí nečistoty až k pokožce. Kratší štětiny se zaměřují na volné chlupy a silnější srst... více »
| Cena s DPH : | 375,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 310,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 367,- Kč | |
Díky kartáči Pet Teezer De-Shedding & Dog Grooming Brush bude srst pejska krásně lesklá a čistá. Je totiž skvělým pomocníkem pro vyčesávání všech ras a typů srstí, zejména pak dvojité srsti. Kartáč má dvoustupňový systém štětin. Delší štětiny jemně odstraní nežádoucí nečistoty až k pokožce. Kratší štětiny se zaměřují na volné chlupy a silnější srst. Polymerní zuby kartáče snižují riziko popálení štětinami a kartáčování je tak pro pejska mnohem příjemnější a zároveň bezpečnější. K snadnému a rychlému vyčesávání přispívá i ergonomický tvar kartáče, který se příjemně drží. Lze jej použít na mokrou i suchou srst. Je ideální pro pejsky s delší srstí a velkým línáním.
Barva: černo-fialová
Vhodný pro: delší srst a velké línání
Celková délka kartáče: 153 mm
Šířka kartáče: 66 mm
Délka česací plochy: 136 mm
Vlastnosti:
- kartáč na psí srst
- lesklá a čistá srst
- vyčesávání všech ras a typů srstí
- dvoustupňový systém štětin
- odstraní nežádoucí nečistoty až k pokožce
- polymerní zuby snižují riziko popálení štětinami
- příjemné a bezpečné kartáčování
- ergonomický tvar kartáče
- na mokrou i suchou srst
| Barva: | černá , fialová |
| Délka těla kartáče: | 146 mm |
| Hmotnost balení: | 0.108 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.087 kg |
| Materiál kartáče: | plast |
| Rozměr balení - hloubka: | 6.6 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 6.7 cm |
| Rozměr balení - výška: | 18 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 6.2 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 6.6 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 15.3 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | plochý |
| Typ kartáče: | plochý, na zvířecí srst, rozčesávací |
| Typ štětin: | plastové |
| Vlastnosti kartáče: | do dlaně, ergonomický tvar, dvě vrstvy štětin |
| Kartáč na psí srst Pet Teezer De-Shedding Typ: pro lehké línání − DT-PY-010618 |
| Skladem 3 ks | 375,- Kč |
| Kartáč na psí srst Pet Teezer De-Shedding Typ: pro malé dlouhosrsté psy |
| Skladem 3 ks | 329,- Kč |
Jedinečný kartáč na vlasy Tangle Teezer přinesl revoluci v česání vlasů. Značku založil v roce 2007 Shaun P., který přes 30 let pracoval v profesionálních kadeřnických salonech. A pak se svým geniálním vynálezem dobyl celý trh. Tangle Teezer doporučují profesionální kadeřníci po celém světě. Získal také řadu ocenění a těší se obrovské popularitě. Kartáč Tangle Teezer vám usnadní česání a zajistí rozčesávání vlasů bez jejich lámání a poškození. Vaši hřívu zanechá krásně jemnou a sametově hebkou. Úprava vlasů je s ním naprosto bezbolestná, žádné nepříjemné tahání vlasů. Díky tomu je tento kouzelný hřeben oblíbený i u dětí. Parádně se hodí na všechny typy vlasů od kudrnatých až po ty jemné.
Zobrazit více
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | rychlé dodání |
| PRO: | Rychle dodani Kvalitni produkty |
| PRO: | Rychlost dodání |