Obj.číslo: 1461
Značka: Hairway
Model: 07118
GTIN (EAN): 4250395404150
Dostupnost: ihned k odběru
Průměr kartáče: 25 mm
Keramický povrch kartáče Hairway Thermal Ceramic Ion zaručuje vynikající foukání a zároveň pečuje o kvalitu vlasů. Velké větrací otvory urychlují proces sušení a zajišťují rychlý rozvod tepla, což výrazně zkracuje čas úpravy. Ionizované plastové štětiny pomáhají snižovat statickou elektřinu a dodávají vlasům přirozený lesk. S tímto kartáčem dosáhne... více »
| Cena s DPH : | 189,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 156,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 180,- Kč | |
Keramický povrch kartáče Hairway Thermal Ceramic Ion zaručuje vynikající foukání a zároveň pečuje o kvalitu vlasů. Velké větrací otvory urychlují proces sušení a zajišťují rychlý rozvod tepla, což výrazně zkracuje čas úpravy. Ionizované plastové štětiny pomáhají snižovat statickou elektřinu a dodávají vlasům přirozený lesk. S tímto kartáčem dosáhnete snadné manipulace a dokonale uhlazených vlasů.
Průměr bez štětin: 25 mm
Průměr včetně štětin: 35 mm
Vlastnosti:
- kulatý foukací kartáč na vlasy
- s velkými větracími otvory
- rychlý rozvod tepla po celém těle
- ionizované plastové štětiny
- snížení statické elektřiny ve vlase
- přináší lesk a lepší ovladatelnost vlasů
- ergonomická rukojeť
| Barva: | šedá |
| Délka těla kartáče: | 105 mm |
| Hmotnost balení: | 0.082 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.08 kg |
| Materiál kartáče: | plast |
| Průměr kartáče bez štětin: | 25 mm |
| Průměr kartáče se štětinami: | 35 mm |
| Rozměr balení - hloubka: | 3.5 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 3.5 cm |
| Rozměr balení - výška: | 25.5 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 3.5 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 3.5 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 25.5 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | kulatý |
| Typ kartáče: | foukací |
| Typ štětin: | nylonové |
| Vlastnosti kartáče: | vyjímatelný hrot, ergonomický tvar |
Značka Hairway je již 10 let synonymem kvality. Zakladatelé německé značky Hairway jsou Hübert a Krieger, odborníci v oblasti profesionálních kadeřnických produktů. Do nabídky produktů patří široký výběr kadeřnického nábytku, elektra, různých pomůcek pro kadeřníky a mimo jiné také produkty pro využití v oblasti kosmetiky. Výrobky Hairway splňují vysoké nároky kadeřníků, důraz je kladen na materiál, praktičnost a design. "Spokojený zákazník", to je klíč k úspěchu značky Hairway.
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Rychlá dodávka, dobře zabalená Kvalitní produkty |
| PRO: | Bleskové dodání Kvalitní zboží Příznivé ceny |