Obj.číslo: 17338
Značka: Olivia Garden
Model: ST5.00
GTIN (EAN): 5414343002815
Dostupnost: ihned k odběru
Typ: nůžky 5"
Kadeřnické nůžky Olivia Garden StraightCut™ skvěle padnou do ruky, mají zaoblenou špičku, jsou snadno přizpůsobitelné díky vylepšené technologii regulovatelného šroubu, který má hladký otočný mechanismus, a mají moderní, částečně matný, vzhled. Pevná malíková opěrka vám usnadní použití. Nůžky mají konvexní čepele pro precizní a snadný střih. Tyto č... více »
| Cena s DPH : | 1.190,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 983,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 1.166,- Kč | |
Kadeřnické nůžky Olivia Garden StraightCut™ skvěle padnou do ruky, mají zaoblenou špičku, jsou snadno přizpůsobitelné díky vylepšené technologii regulovatelného šroubu, který má hladký otočný mechanismus, a mají moderní, částečně matný, vzhled. Pevná malíková opěrka vám usnadní použití. Nůžky mají konvexní čepele pro precizní a snadný střih. Tyto čepele jsou ultra ostré a z nejkvalitnější japonské oceli pro zvýšenou tvrdost a delší životnost. Díky dokonale vyvážené hmotnosti nůžek zbytečně nezatěžujete vaše ruce a uvolňujete napětí, které v nich vzniká.
Velikost nůžek: 5"
Celková délka nůžek včetně malíkové opěrky: 14,5 cm
Délka ostří: 4,7 cm
Barva: stříbrná
Tvar: rovný
Povrchová úprava: japonská ocel
Vlastnosti:
- kadeřnické nůžky
- konvexní čepele pro precizní a snadný střih
- ultra ostré čepele z nejkvalitnější japonské oceli pro zvýšenou tvrdost a delší životnost
- středově regulovatelný šroub pro přesné nastavení chodu
- pevná malíková opěra
- kulatá špička pro profesionální střih
- dokonale vyvážená hmotnost
| Barva: | stříbrná |
| Délka ostří: | 4.7 cm |
| Druh ostří nůžek: | konvexní |
| Hmotnost balení: | 0.086 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.043 kg |
| Příslušenství: | obal, seřizovací klíč |
| Rozměr balení - hloubka: | 1.5 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 7 cm |
| Rozměr balení - výška: | 19.5 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 0.6 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 5.5 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 14.5 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Typ nůžek: | pro praváky, rovné |
| Velikost nůžek: | 5 ″ |
| Vlastnosti nůžek: | pevná malíková opěrka, regulační šroub |
Objevte svět Olivia Garden - profesionální značky, která už více než půl století mění způsob, jakým pečujeme o své vlasy. To, co začalo v roce 1967 v belgickém Ličge jako odvážný sen manželů Jeana a Micheline Rennetteových, se postupem času proměnilo v globálního lídra na trhu kadeřnických pomůcek. Dnes produkty této rodinné firmy najdete v těch nejprestižnějších salonech ve více než 100 zemích světa.
Historie značky Olivia Garden je příběhem o neustálém hledání dokonalosti. Zakladatelé od počátku věřili, že kadeřníci si zaslouží nástroje, které budou nejen funkční, ale také ergonomické a šetrné k vlasům. A tak se značka vyvinula od prvních paruk a příčesků v roce 1968, přes revoluční laky bez hnacích plynů až do dnešní absolutní špičky v segmentu profesionálních kartáčů, nůžek a kadeřnických doplňků.
Zobrazit více
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Nákup proběhl rychle,jsem spokojená. |