Obj.číslo: 15485
Značka: CERA
Model: 6104-0032
GTIN (EAN): 7392907246005
Dostupnost: není v nabídce
Průměr kartáče: 32 mm
Díky kartáči Cera bez problémů vykouzlíte vlasy plné objemu, krásně rovné nebo natočíte vlny. Hlavice kartáče je keramicko-turmalínová. Na kartáči najdete automatickou ionizační technologii, která pečuje o vaše vlasy. Na LCD displeji si kontrolujete aktuální nastavenou teplotu. Tu si můžete nastavit v rozmezí 130°C-230°C. Otočný kabel usnadňuje pou... více »
Díky kartáči Cera bez problémů vykouzlíte vlasy plné objemu, krásně rovné nebo natočíte vlny. Hlavice kartáče je keramicko-turmalínová. Na kartáči najdete automatickou ionizační technologii, která pečuje o vaše vlasy. Na LCD displeji si kontrolujete aktuální nastavenou teplotu. Tu si můžete nastavit v rozmezí 130°C-230°C. Otočný kabel usnadňuje použití.
Technologie:
Automatická ionizační technologie - generátor produkuje miliony očisťujících negativních iontů což způsobuje, že vlasy zůstávají hydratované. Hydratace zabraňuje krepatění vlasů, má regenerační účinky, zanechává vlasy jemné, lesklé, lehce rozčesatelné a zvětšuje jejich objem.
Barva: černá
Průměr kartáče: 32 mm
Vlastnosti:
- automatická ionizační technologie
- univerzální použití
- LCD displej
- nastavitelná teplota 130°C-230°C
- otočný kabel
| Barva: | černá |
| Délka kabelu: | 3 m |
| Frekvence střídavého proudu: | 50-60 Hz |
| Funkce kartáče: | displej, ionizace, chladná špička, otočný kabel |
| Hmotnost balení: | 0.4 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.15 kg |
| Maximální teplota: | 230 °C |
| Nastavitelná teplota: | 130-230 °C |
| Povrch nahřívací plochy: | keramický, turmalínový |
| Průměr kartáče bez štětin: | 28 mm |
| Průměr kartáče se štětinami: | 32 mm |
| Rozměr balení - hloubka: | 6.4 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 32.5 cm |
| Rozměr balení - výška: | 12.5 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 4 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 28 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 4 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | kulatý |
| Typ napájení: | síťové |
| Typ štětin: | syntetické |
| Vstupní napětí: | 220-240 V |
| Výkon: | 48 W |
CERA je značka, která poskytuje spolehlivou kvalitu za skvělou cenu. Vznikla před více než deseti lety jako rodinná firma ve Skandinávii. V současné době se CERA prodává ve 23 evropských zemích a nabízí širokou škálu profesionálních elektrických vlasových nástrojů, jako je například žehlička Compact, kulma klasická Spiral i kónická Wand, Spind Wand, Mini Wand, krepovací kleště Crimper, Volume Iron mini, trojkulma Wave styler nebo Deep Waver. CERA plánuje nadále rozšiřovat svůj sortiment a poskytovat svým zákazníkům spolehlivost a kvalitu.
Zobrazit více| PRO: | Rychle se nahřeje, lze s ním vytvarovat pěkný účes! |
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.499,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Jsem spokojená. |
| PRO: | Velmi rychlé vyřízení objednávky. |
| PRO: | Vždy bez problémů doručeno. |