Obj.číslo: 12811
Značka: Hot Tools
Model: HTIR1110E
GTIN (EAN): 097954211101
Dostupnost: není v nabídce
Průměr: 32 mm
Délka: tělo 10 cm
Stav zboží: nové
Kulmy na vlasy Hot Tools® 24k Gold, jež získaly mnohá ocenění, byly navrženy pro stylisty s těmi nejvyššími nároky na vlasový styling. Kulma na vlasy s povrchem z 24 K zlata a pulsní technologí vytváří dlohotrvající vlny. Chladná špička pro rychlé natočení vln. Pogumovaná protiskluzová rukojeť usnadňuje manipulaci s kulmou. Automatické vypnutí ... více »
Kulmy na vlasy Hot Tools® 24k Gold, jež získaly mnohá ocenění, byly navrženy pro stylisty s těmi nejvyššími nároky na vlasový styling.
Kulma na vlasy s povrchem z 24 K zlata a pulsní technologí vytváří dlohotrvající vlny. Chladná špička pro rychlé natočení vln. Pogumovaná protiskluzová rukojeť usnadňuje manipulaci s kulmou. Automatické vypnutí kulmy po 2 hodinnách nečinnosti. Nastavitelná teplota od 140 °C do 220 °C.
Technologie:
Povrch z 24K zlata - je vhodný pro použití na všech typech vlasů. Zajišťuje rovnoměrnou distribuci tepla, bez příliš horkých míst a dlouhotrvající vlny
Pulsní technologie - zajišťuje rychlé nahřátí a okamžité opětovné nahřátí. Během stylingu udžuje konstatní a rovnoměrnou teplotu.
Průměr: 32 mm
Vlastnosti:
- průměr 32 mm
- povrch z 24K zlata
- pulsní technologie
- chladná špička
- automatické vypnutí po 2 hodinách nečinnosti
- pogumovaná protiskluzová rukojeť
- velmi rychlé nahřátí
- indikátor zapnutí
Nastavení teploty:
140 °C - 165 °C - pro normální a slabé vlasy
165 °C - 190 °C - pro nomální a středně texturované vlasy
190 °C - 200 °C - pro vlnité, silné a hrubé vlasy
| Barva: | černá , zlatá |
| Délka kabelu: | 3 m |
| Délka topného tělesa: | 13.7 cm |
| Frekvence střídavého proudu: | 50-60 Hz |
| Funkce kulmy: | automatické vypnutí, chladná špička, duální napětí, LED indikátor zapnutí/nahřátí, odkládací opěrka, s klipsem |
| Hmotnost balení: | 0.9 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.35 kg |
| Maximální teplota: | 200 °C |
| Nastavitelná teplota: | 140-200 °C |
| Povrch nahřívací plochy: | zlatý |
| Průměr topného tělesa: | 32 mm |
| Rozměr balení - hloubka: | 6.3 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 40 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 3 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 33 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 7.5 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Typ kulmy: | klasická |
| Typ napájení: | síťové |
| Vstupní napětí: | 120-240 V |
| Výkon: | 39-42 W |
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.499,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Rychlost expedice Dobre ceny |
| PRO: | rychlost,vše v pořádku. |
| PRO: | Rychlost, dobré ceny, dobře zabalené zboží. |