Obj.číslo: 12831
Značka: Hot Tools
Model: HTCURLSETUK
GTIN (EAN): 078729032312
Dostupnost: není v nabídce
Průměr: 19 mm, 25 mm, 32 mm, 38 mm
Kulmy na vlasy Hot Tools® 24k Gold, jež získaly mnohá ocenění, byly navrženy pro stylisty s těmi nejvyššími nároky na vlasový styling. Kulma na vlasy s povrchem z 24 K zlata a pulsní technologí vytváří dlohotrvající vlny. Kulma Curl Bar s ergonomickým designem předchází napětí v ramenou a zápěstí. Pogumovaná protiskluzová rukojeť pro komfortní ... více »
Kulmy na vlasy Hot Tools® 24k Gold, jež získaly mnohá ocenění, byly navrženy pro stylisty s těmi nejvyššími nároky na vlasový styling.
Kulma na vlasy s povrchem z 24 K zlata a pulsní technologí vytváří dlohotrvající vlny. Kulma Curl Bar s ergonomickým designem předchází napětí v ramenou a zápěstí. Pogumovaná protiskluzová rukojeť pro komfortní uchopení. Kulma má 4 snadno vyměniteln nástavce pro neomezené možnosti stylingu. Nastavitelný časovač 0 - 10 vteřin. Automatické vypnutí kulmy po 1 hodině nečinnosti. Nastavitelná teplota od 160 °C do 230 °C. Balení obsahuje stojan na nástavce pro snadnou a rychlou výměnu, tepluvzdornou podložku a rukavici.
Technologie:
Technologie Curl Bar - ergonomický design pomáhá předcházet napětí v ramenou a zápěstí.
Povrch z 24K zlata - je vhodný pro použití na všech typech vlasů. Zajišťuje rovnoměrnou distribuci tepla, bez příliš horkých míst a dlouhotrvající vlny
Pulsní technologie - zajišťuje rychlé nahřátí a okamžité opětovné nahřátí. Během stylingu udžuje konstatní a rovnoměrnou teplotu.
Průměr: 19, 25, 32, 38 mm
Vlastnosti:
- průměr 19, 25, 32, 38 mm
- výměnné nástavce
- velmi snadná výměna nástavců
- povrch z 24K zlata
- pulsní technologie
- erognomický design
- chladná špička
- automatické vypnuí po 1 hodině nečinnosti
- nastavitelný časovač 0 - 10 sec.
- digitální displej
- pogumovaná protiskluzová rukojeť
- rukojeť pro komfortní uchopení
Balení obsahuje:
- vyměnitelné nástavce 19, 25, 32, 38 mm
- tepluvzdorná podložka
- tepluvzdorná rukavice
- stojan na nástavce
Nastavení teploty:
160 °C - 180 °C - pro jemné a slabé vlasy
180 °C - 210 °C - pro vlnité a středně silné vlasy
210 °C - 230 °C - pro silné a hrubé vlasy
Napětí: 120/220-240 V
Frekvence: 50 - 60 Hz
Příkon: 24 - 39 W
Délka kabelu: 3 m
Teplota: 160 °C - 230 °C nastavení po 10°C
Kulma je vybavena dvěmi zástrčkami, což znamená, že může být používaná v UK, tak v Evropě. Pokud je žehlička používaná v Evropě, musí být adaptér pro UK odšroubován.
| Barva: | černá , zlatá |
| Délka kabelu: | 3 m |
| Délka topného tělesa: | 12.5 cm |
| Frekvence střídavého proudu: | 50-60 Hz |
| Funkce kulmy: | automatické vypnutí, displej, duální napětí, chladná špička, nastavitelný časovač, otočný kabel, protiskluzová rukojeť, signalizace nahřátí |
| Hmotnost balení: | 3.25 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.17 kg |
| Maximální teplota: | 230 °C |
| Nastavitelná teplota: | 160-230 °C |
| Povrch nahřívací plochy: | zlatý |
| Průměr topného tělesa: | 19 mm, 25 mm, 32 mm, 38 mm |
| Příslušenství: | tepluvzdorná podložka, tepluvzdorná rukavice, stojan |
| Rozměr balení - hloubka: | 13.5 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 28.5 cm |
| Rozměr balení - výška: | 26.3 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 3.5 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 7 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 21 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Typ kulmy: | atypická |
| Typ napájení: | síťové |
| Vstupní napětí: | 120-220 V, 220-240 V |
| Výkon: | 24-39 W |
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.499,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Rychle dodani Kvalitni produkty |