Obj.číslo: 7839
Značka: BaByliss
Model: C904PE
GTIN (EAN): 3030050126259
Dostupnost: není v nabídce
Barva: modrá
Speciální kulma Babyliss Vám ušetří energii, čas a vytvoří perfektní a dlouhotrvající lokny. Ideální pro středně dlouhé a dlouhé vlasy. Pramen vlasů je automaticky vtažen do keramické komory, která se zahřívá ze všech směrů a loknu vytvoří během pár vteřin. Kulma má časovač na 12 vteřin a možnost nastavení teploty na 185°C nebo 205°C. Vytvořit kade... více »
Speciální kulma Babyliss Vám ušetří energii, čas a vytvoří perfektní a dlouhotrvající lokny. Ideální pro středně dlouhé a dlouhé vlasy. Pramen vlasů je automaticky vtažen do keramické komory, která se zahřívá ze všech směrů a loknu vytvoří během pár vteřin. Kulma má časovač na 12 vteřin a možnost nastavení teploty na 185°C nebo 205°C. Vytvořit kadeře nebylo nikdy snadnější a rychlejší.
Barva: modrá
Vlastnosti:
- 100% automatický proces
- bezkartáčový digitální motor
- profesionální zahřívací prvek pro okamžité zahřátí (205°C)
- keramický povrch
- přepínač teploty - 2 teplotní stupně (185°C a 205°C)
- světelná LED kontrolka
- časovač na 12 vteřin
- automatické vypnutí
- otočný kabel
Použití:
Nastavení teploty: 185° a 205°C
Napětí: 230 V
| Barva: | modrá |
| Délka kabelu: | 1.8 m |
| Frekvence střídavého proudu: | 50-60 Hz |
| Funkce kulmy: | automatické vypnutí, otočný kabel, signalizace nahřátí |
| Hmotnost balení: | 0.74 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.37 kg |
| Maximální teplota: | 205 °C |
| Nastavitelná teplota: | 185 °C, 205 °C |
| Povrch nahřívací plochy: | keramický |
| Rozměr balení - hloubka: | 10.5 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 31 cm |
| Rozměr balení - výška: | 13.5 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 7 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 26.5 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 8 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Typ kulmy: | automatická |
| Typ napájení: | síťové |
| Vstupní napětí: | 230 V |
| Výkon: | 25 W |
BaByliss - francouzský specialista v péči o vlasy a značka číslo 1 na evropském trhu v kategorii rovnání vlasů. Značka BaByliss přináší na český trh nejen úspěšné produkty pro ženy, především vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy a kulmy, ale i novou kolekci úspěšných střihačů vlasů a vousů pro moderní muže.
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.499,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Rychlé dodání, kvalitní zboží |