Obj.číslo: 18149
Značka: Olivia Garden
Model: NT-TSP64
GTIN (EAN): 5414343016324
Dostupnost: ihned k odběru
Průměr kartáče: 64 mm
řada a průměr: NanoThermic Ceramic + Ion - 64 mm
Profesionální foukací kartáč na vlasy Olivia Garden Ceramic Speed XL + Ion Nano Thermic je velmi šetrný k vlasům i vlasové pokožce. Kartáč má keramické tělo s ionizovaným povrchem, které zajišťuje rovnoměrné vedení tepla při fénování. Fénování tak urychluje, zamezuje působení statické elektřiny a poletování vlasů. Tělo kartáče je o 3 cm delší než k... více »
| Cena s DPH : | 629,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 520,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 616,- Kč | |
Profesionální foukací kartáč na vlasy Olivia Garden Ceramic Speed XL + Ion Nano Thermic je velmi šetrný k vlasům i vlasové pokožce. Kartáč má keramické tělo s ionizovaným povrchem, které zajišťuje rovnoměrné vedení tepla při fénování. Fénování tak urychluje, zamezuje působení statické elektřiny a poletování vlasů. Tělo kartáče je o 3 cm delší než klasické kartáče z řady Nano Thermic, a tím dochází k urychlení foukání až o 1/3 času. Díky teplu odolným měkkým štětinám jsou vlasy viditelně zdravější a mnohem lépe se upravují. Kartáč má ergonomický tvar rukojeti a vyjimatelný hrotník na oddělování pramenů.
Barva: hnědá/zlatá
Průměr: 64 mm
Průměr včetně štětin: 90 mm
Vlastnosti:
- dlouhé tělo kartáče sníží dobu sušení/foukání vlasů o 25%
- keramické tělo s ionizovaným povrchem, které zajišťuje rovnoměrné vedení tepla při fénování
- urychluje fénování, zamezuje působení statické elektřiny a poletování vlasů
- díky teplu odolným měkkým štětinám jsou vlasy viditelně zdravější a mnohem lépe se upravují
- ergonomický tvar rukojeti a vyjimatelný hrotník na oddělování pramenů
| Barva: | hnědá , zlatá |
| Délka těla kartáče: | 130 mm |
| Hmotnost balení: | 0.152 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.15 kg |
| Materiál kartáče: | plast |
| Průměr kartáče bez štětin: | 64 mm |
| Průměr kartáče se štětinami: | 30 mm |
| Rozměr balení - hloubka: | 9 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 9 cm |
| Rozměr balení - výška: | 31.5 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 9 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 9 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 31.5 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | kulatý |
| Typ kartáče: | foukací |
| Typ štětin: | nylonové |
| Vlastnosti kartáče: | antistatický, ergonomický tvar, prodloužené tělo, vyjímatelný hrot |
Společnost OLIVIA GARDEN byla založena v Belgii v roce 1968. Olivia Garden má dlouhou historii navrhování a podpory inovace vysoce kvalitních kadeřnických výrobků určených ke splnění potřeb všech kadeřníků.
| PRO: | Kefa na vlasy mi vydrží určite dlhšie, ako kefy zakúpené v drogeriach,ktoré sa mi po 3 fukaniach zlomili |
| PRO: | Díky větším dírám se opravdu vlasy vysuší rychleji |
| Proti: | Plastové štětinky, které jsou málo pevné
Kovový vršek, o který se při foukání můžete spálit |
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Vše v naprostém pořádku. |
| PRO: | Dobra cena, okamzita expedice objednaneho zbozi. |