Obj.číslo: 29791
Značka: Olivia Garden
GTIN (EAN): 5414343009845
Dostupnost: ihned k odběru
Průměr kartáče: 32 mm
Profesionální kulatý kartáč Olivia Garden HeatPro Iron Grey zajistí rychlý a precizní styling při každém foukání vlasů. Keramicko-měděný povrch spolu s unikátními ventilačními otvoryzajišťuje rovnoměrné rozložení tepla, což zkracuje dobu foukání a umožňuje rychlé a efektivní sušení a styling. Ultralehká a dokonale vyvážená konstrukce s ergonomickou... více »
| Cena s DPH : | 429,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 355,- Kč | |
| Cena pro profesionály : | 420,- Kč | |
Profesionální kulatý kartáč Olivia Garden HeatPro Iron Grey zajistí rychlý a precizní styling při každém foukání vlasů. Keramicko-měděný povrch spolu s unikátními ventilačními otvoryzajišťuje rovnoměrné rozložení tepla, což zkracuje dobu foukání a umožňuje rychlé a efektivní sušení a styling. Ultralehká a dokonale vyvážená konstrukce s ergonomickou rukojetí umožňuje pohodlnou a přesnou manipulaci bez zbytečné námahy. Měkké štětiny Nylgard Exclusive odolávají teplotám až do 290 °C a výsuvný hrot usnadňuje oddělování jednotlivých pramenů pro dokonalý styling.
Barva: rose gold a kovově šedá
Průměr: 32 mm
Průměr včetně štětin: 50 mm
Technologie:
Keramicko-měděný povrch - rovnoměrně rozkládá teplo, zkracuje dobu foukání a zajišťuje rychlé a efektivní sušení i styling
Nylgard Exclusive štětiny - unikátní měkké štětiny, které jsou odolné vůči vysokým teplotám až do 290 °C
Vlastnosti:
- kulatý foukací kartáč
- keramicko-měděný povrch rovnoměrně rozkladá teplo
- urychluje dobu sušení a šetří vlasy
- ultralehká a dokonale vyvážená konstrukce
- pro pohodlnou manipulaci
- ergonomická rukojeť
- Nylgard Exclusive štětiny odolávají teplotám až do 290 °C
- výsuvný hrot pro oddělování pramenů
| Barva: | bronzová , šedá |
| Délka těla kartáče: | 98 mm |
| Hmotnost balení: | 0.082 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.078 kg |
| Materiál kartáče: | plast |
| Průměr kartáče bez štětin: | 32 mm |
| Průměr kartáče se štětinami: | 50 mm |
| Rozměr balení - hloubka: | 5 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 5 cm |
| Rozměr balení - výška: | 27 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 5 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 5 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 27 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | kulatý |
| Typ kartáče: | foukací |
| Typ štětin: | nylonové |
| Vlastnosti kartáče: | ergonomický tvar, vyjímatelný hrot |
Objevte svět Olivia Garden - profesionální značky, která už více než půl století mění způsob, jakým pečujeme o své vlasy. To, co začalo v roce 1967 v belgickém Ličge jako odvážný sen manželů Jeana a Micheline Rennetteových, se postupem času proměnilo v globálního lídra na trhu kadeřnických pomůcek. Dnes produkty této rodinné firmy najdete v těch nejprestižnějších salonech ve více než 100 zemích světa.
Historie značky Olivia Garden je příběhem o neustálém hledání dokonalosti. Zakladatelé od počátku věřili, že kadeřníci si zaslouží nástroje, které budou nejen funkční, ale také ergonomické a šetrné k vlasům. A tak se značka vyvinula od prvních paruk a příčesků v roce 1968, přes revoluční laky bez hnacích plynů až do dnešní absolutní špičky v segmentu profesionálních kartáčů, nůžek a kadeřnických doplňků.
Zobrazit více
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Doporučuji!!! |
| PRO: | Velmi rychlé vyřízení objednávky. |