Jedná se o zboží vrácené ve 14denní lhůtě. Zboží bylo pouze rozbaleno, je v pořádku a bez známek poškožení. Profesionální krepovačka na vlasy BaByliss The Crimper má turmalínové topné desky. Krepovačka je velmi snadno ovladatelná, dobře se s ní manipuluje a nabízí deset stupňů nastavení teploty (od 120 do 210°C). Vhodná pro všechny typy vlasů. ... více »
Jedná se o zboží vrácené ve 14denní lhůtě. Zboží bylo pouze rozbaleno, je v pořádku a bez známek poškožení.
Profesionální krepovačka na vlasy BaByliss The Crimper má turmalínové topné desky. Krepovačka je velmi snadno ovladatelná, dobře se s ní manipuluje a nabízí deset stupňů nastavení teploty (od 120 do 210°C). Vhodná pro všechny typy vlasů.
Vlastnosti:
- turmalínové topné desky
- pohyblivé desky pro lepší kontakt s vlasy
- 4 vlny
- rychlé zahřátí
- deset stupňů nastavení teploty (od 120 do 210°C)
- ergonomická rukojeť pro snadnou manipulaci
- vnější část desek pokrytá teplu odolným materiálem
- studená špička
- On/Off vypínač
| Barva: | černá , růžová |
| Délka destiček: | 85 mm |
| Délka kabelu: | 1.8 m |
| Frekvence střídavého proudu: | 50-60 Hz |
| Hmotnost balení: | 0.615 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.24 kg |
| Maximální teplota: | 210 °C |
| Nastavitelná teplota: | 120-210 °C |
| Povrch nahřívací plochy: | turmalínový |
| Rozměr balení - hloubka: | 8.5 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 31.5 cm |
| Rozměr balení - výška: | 15.5 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 5 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 24 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 3.5 cm |
| Stav zboží: | rozbaleno |
| Šířka destiček: | 40 mm |
| Typ napájení: | síťové |
| Vstupní napětí: | 230 V |
| Výkon: | 41 W |
| Výška krepu: | 6 mm |
| Krepovačka na vlasy BaByliss The Crimper 2165CE Stav zboží: nové − 2165CE |
| Skladem 8 ks | 999,- Kč |
BaByliss - francouzský specialista v péči o vlasy a značka číslo 1 na evropském trhu v kategorii rovnání vlasů. Značka BaByliss přináší na český trh nejen úspěšné produkty pro ženy, především vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy a kulmy, ale i novou kolekci úspěšných střihačů vlasů a vousů pro moderní muže.
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Spolehlivý obchod. |
| PRO: | rychlost dopručení, vstřícnost |
| PRO: | rychlá a bezpečná objednávka |