Obj.číslo: 5329
Značka: Olivia Garden
Model: XL-Cushion/Pro, 2032475
GTIN (EAN): 5414343000903
Dostupnost: ihned k odběru
Typ: nylonové kolíčky
Kartáč Olivia Garden Velours XL Cushion snadno rozčeše vlasy a perfektně se hodí do ruky. Díky pogumované rukojeti neklouže při kartáčování. Anti-statické štětiny zabraňují elektrostatickému nabíjení vlasů. Zaoblené nylonové štětiny zabraňují poškození struktury vlasů nebo pokožky hlavy. Vzduchový polštář, ve kterém jsou štětiny vloženy snižuje odp... více »
| Cena s DPH : | 325,- Kč | |
| Cena bez DPH : | 269,- Kč | |
| Cena před slevou : | -15% |
|
Kartáč Olivia Garden Velours XL Cushion snadno rozčeše vlasy a perfektně se hodí do ruky. Díky pogumované rukojeti neklouže při kartáčování. Anti-statické štětiny zabraňují elektrostatickému nabíjení vlasů. Zaoblené nylonové štětiny zabraňují poškození struktury vlasů nebo pokožky hlavy. Vzduchový polštář, ve kterém jsou štětiny vloženy snižuje odpor vlasů a zvyšuje flexibilitu štětin. Díky uzavřenému kroužku pod hlavní je zabráněno zaháknutí vlasů během kartáčování.
Barva: černá/stříbrná
Šířka: 82 mm
Délka: 258 mm
Štětiny: nylonové zakončené kuličkou
Vlastnosti:
- lehký
- díky měkkému vzduchovému polštáři je kartáčování šetrnější a vlasová pokožka je chráněna
- anti-statické štětiny zabraňují elektrostatickému nabíjení vlasů
- nylonové štětiny zabraňují poškození struktury vlasů a pokožky hlavy
- uzavřený kroužek pod hlavní zabraňuje zaháknutí vlasů
| Barva: | černá , stříbrná |
| Délka těla kartáče: | 105 mm |
| Hmotnost balení: | 0.164 kg |
| Hmotnost produktu: | 0.164 kg |
| Materiál kartáče: | plast |
| Rozměr balení - hloubka: | 3 cm |
| Rozměr balení - šířka: | 8.2 cm |
| Rozměr balení - výška: | 25.8 cm |
| Rozměr produktu - hloubka: | 3 cm |
| Rozměr produktu - šířka: | 8.2 cm |
| Rozměr produktu - výška: | 25.8 cm |
| Stav zboží: | nové |
| Tvar kartáče: | plochý |
| Typ kartáče: | plochý, rozčesávací |
| Typ štětin: | nylonové s kuličkou |
| Vlastnosti kartáče: | antistatický, ergonomický tvar, pneumatický polštářek, vyjímatelný hrot |
Objevte svět Olivia Garden - profesionální značky, která už více než půl století mění způsob, jakým pečujeme o své vlasy. To, co začalo v roce 1967 v belgickém Ličge jako odvážný sen manželů Jeana a Micheline Rennetteových, se postupem času proměnilo v globálního lídra na trhu kadeřnických pomůcek. Dnes produkty této rodinné firmy najdete v těch nejprestižnějších salonech ve více než 100 zemích světa.
Historie značky Olivia Garden je příběhem o neustálém hledání dokonalosti. Zakladatelé od počátku věřili, že kadeřníci si zaslouží nástroje, které budou nejen funkční, ale také ergonomické a šetrné k vlasům. A tak se značka vyvinula od prvních paruk a příčesků v roce 1968, přes revoluční laky bez hnacích plynů až do dnešní absolutní špičky v segmentu profesionálních kartáčů, nůžek a kadeřnických doplňků.
Zobrazit více
Dárky k objednávkám
K objednávkám rozdáváme dárky.
Doprava ZDARMA
Doprava při nákupu nad 1.999,- Kč ZDARMA!
Expresní doručení
Zboží skladem doručíme do 24 hodin.
Profesionální poradenství
S výběrem správného zboží Vám poradíme - kontakt.
Ověřeno zákazníky
Spokojenost zákazníků zaručena certifikátem.
100% zákaznický servis
Aktuální informace o stavu objednávky emailem a přes SMS!
| PRO: | Rychlá reakce, průběžné informace o stavu platby a doručení zboží |
| PRO: | vstřícnost a rychlost |